Scarlet RF - alternatywa dla chirurgii plastycznej!

Skorzystaj z wyjątkowego zabiegu
w gabinecie NessaMed - już od 800 zł!

Odmłodzenie skóry, poprawa elastyczności, uniesienie opadających powiek to efekty, na których najbardziej zależy pacjentom odwiedzającym nasz gabinet. Na szczęście, dzięki pojawieniu się w Polsce nowej, innowacyjnej metody, osiągniecie takich efektów nie wiąże się już z koniecznością poddawania się inwazyjnym zabiegom.
 

 

Jak działa Scarlet FR?

Scarlet RF to zabieg, który można zaliczyć do zabiegów „ekologicznych”, czyli bazujących na naturalnych procesach naprawczych organizmu. Co to dokładnie oznacza? Przede wszystkim, zabieg ten nie wiąże się z wprowadzaniem do organizmu żadnych syntetycznych substancji. Jego działanie opiera się na połączeniu lasera frakcyjnego z falami radiowymi i systemem 25 mikroigieł, co pozwala naturalnie stymulować skórę. Podczas zabiegu fale wprowadzane są w skórę właściwą oraz w tkankę podskórną i generują w niej ciepło. W efekcie komórki odpowiedzialne za syntezę kolagenu zostają pobudzone, co poprawia elastyczność i jędrność skóry, przywracając jej młodzieńczy wygląd.

 

Ceryfikacja na wykonywanie usługi Scarlet RF

Jesteśmy certyfikowanym gabinetem medycyny estetycznej wykonującym zabiegii Scarlet FR. Jesteśmy jednym z 10 podmiotów w Polsce z certyfikacją na wykonanie tej usługi! 

Cena za wykonanie zabiegu 

Zabieg Scarlet RF twarzy, szyi  i dekoltu w gabinecie Nessmed dostępne już od 2200 zł. Jest to kwota zdecydowanie niższa niż tradcyjnymi metodami chirurgicznymi a jednocześnie jest mniej inwazyjna, bezpieczniejsza i dająca równie dobry efekt. Inne zabiegi przy użyciu tej technologii wykonujemy już od 800 zł!
Liczba zabiegów w cenach promocyjnych jest ograniczona czasowo, zapraszamy.
Umów się na wizytę i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji: tel.: 604 775 725,  e-mail: nessamed@vp.pl
Pracujemy i jesteśmy do Państwa dyspozycji również w weekendy.

 

Technologia stojąca za zabiegiem

Radiofrekwencja RF to zabieg wykorzystujący fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych (RF), które powodują mocne ogrzanie skóry właściwej w ten sposób wywołując szok termiczny, co prowadzi do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej, wymuszając procesy odnowy skóry właściwej. Urządzenie Scarlet RF System zapewnia bezpośrednie nagrzewanie zarówno naskórka jak i skóry właściwej przy precyzyjnej kontroli głębokości od 0,5 mm do 3,5 mm z dokładnością do 0,1mm. Efekty zabiegu można podzielić na te widoczne od razu oraz te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta a pełny efekt zabiegu widoczny jest kilka tygodni później, kiedy to następuje stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to bardziej jędrna i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. To doskonała metoda usuwania zmarszczek okolicy oczu i ust, a także podnoszenia opadającej skóry i poprawy jej elastyczności. Ponadto zabieg skutecznie i trwale usuwa blizny zanikowe i niweluje rozstępy, a także na około pół roku redukuje nadpotliwość.

Kontrola głębokośći z dokładnością do 0.1 mm! 

Kliniczne wyniki widoczne po miesiącu od końca leczenia pacjentów to:

 • poprawa odcienia skóry i zanik przebarwień (93%),
 • zmniejszenie porów skóry twarzy (87%),
 • zanik drobnych zmarszczek (77%),
 • poprawa napięcia skóry twarzy (70%),
 • redukcja fałd wargowych (63%),
 • redukcja fałd nosowo-wargowych (57%).

Wskazania

 • lifting twarzy
 • zaawansowane starzenie i fotostarzenie skóry
 • zmarszczki
 • zwiotczenie skóry
 • głębokie blizny
 • dystrofia
 • teleangiektazje

 

Przydatne informacje dla osób zdecydowanych na zabieg

Przed zabiegiem
Na 7 dni przed zabiegiem nie wolno zażywać aspiryny, niesterydowych leków przeciwzapalnych, leków które zmniejszają krzepliwość krwi.

Po zabiegu
Bezpośrednio po zabiegu widoczne są punkty wkłucia igły w skórę. W miejscu iniekcji jest zaczerwieniona, lekko obrzęknięta i tkliwa palpacyjnie. Wszystkie te niedogodności ustępują w ciągu kilku dni.
Po zabiegu należy 2 razy dziennie smarować skórę kremem kojącym  np. Cicalfatem, Cetaphilem Zalecane jest w celu ochrony stosowanie na stałe kremów ochronnych z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Bardzo ważne jest unikanie palenia papierosów.

Procedura
Po zebraniu dokładnego wywiadu dotyczącego stanu zdrowia omawiane są oczekiwania pacjenta oraz możliwe do uzyskania rezultaty oraz ustala się kolejne etapy terapii. Ok. godziny przed zabiegiem miejsca,  podawane zabiegowi znieczula się miejscowo kremem znieczulającym. Zabieg trwa ok1 godziny. Dwubiegunowa powierzchnia głowicy 1cmx1cm, zaopatrzona w 25 mikroigieł o grubości 0,3mm oraz optymalne ich rozmieszczenie sprawia, że zabieg jest szybki i precyzyjny. Igły po wkłuciu podgrzewane są na całej swojej długości a efekt termiczny jest najsilniejszy w okolicach zakończeń mikroigieł. Po zabiegu widoczny jest rumień i niewielki obrzęk, który ustępuje po około 60 minutach, możliwe są również ledwo widoczne ślady na bocznej powierzchni policzka zanikające w ciągu dnia.
W celu osiągnięcia najlepszego efektu zaleca się 1-2 sesje/rok.

Przeciwskazania

 • ciąża
 • choroby nowotworowe
 • elektroniczne lub metalowe implanty
 • rozrusznik serca
 • choroby autoimmunologiczne
 • pacjenci stosujący niesterydowe leki przeciwzapalne
 • sterydoterapia

 

cennik

okolica oczu 800zl
twarz 1600zł
twarz+szyja+dekolt 2000 zł
blizny potrądzikowe 800zł
dłonie 600zł
cellulit wycena indywidualna

 

 

 

 

 

Kierując się zadowoleniem i bezpieczeństwem Pacjenta pierwsza wizyta oparta jest na ocenie potrzeb Pacjenta, stworzeniu planu leczenia oraz dobraniu zabiegu do rzeczywistych potrzeb. Terapie oparte są na stosownych w certyfikaty jakości i certyfikaty medyczne CE, FDA. Rezerwacja wizyt odbywa się telefonicznie. Pacjenci przyjmowani są codziennie również w soboty i niedziele.

 

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje Joanna Haratym:

 • dyplomowany lekarz medycyny estetycznej,
 • absolwentka AMB, specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii, 
 • członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,
 • absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anty-aging w Warszawie,
 • lekarz z 20 letnim doświadczeniem.

Kontakt

Lokalizacja:
ul. Domaniówka 20, Kielce
Telefon kontaktowy/rezerwacje:
604 775 725

e-mail: nessamed@vp.pl