Celulit

Cellulit jest defektem kosmetycznym, który powstaje w związku z zaburzeniami przepływu krwi i limfy oraz odkładaniem się produktów przemiany materii. Problem ten może dotyczyć zarówno osób szczupłych  jak i tych, które zmagają się z otyłością. Występuje na udach, biodrach, pośladkach a także na ramionach i  brzuchu.

Cellulit może mieć kilka stadiów zaawansowania:

  1. Powierzchnia skóry jest gładka. Skóra ujęta w fałd nie wykazuje skórki pomarańczowej.
  2. Nierówności skóry nie są widoczne gołym okiem. Można je zauważyć dopiero wtedy, gdy uciśniemy fałd skóry między palcami.
  3. W spoczynku lub podczas leżenia skóra wydaje się gładka, w pozycji stojącej, przy napinaniu mięśni samoistnie pojawia się skórka pomarańczowa.
  4. Cellulit jest widoczny gołym okiem. Skóra wygląda na nierówną i pełną gródek.
  5. Objawy widoczne bez testu zarówno podczas stania jak i leżenia, wyraźnie zdeformowana figura.

 Do walki z cellulitem polecane są zabiegi których działanie ma na celu poprawę metabolizmu komórek skóry, przyspieszenie metabolizmu komórek tłuszczowych, stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, redukcję lokalnego obrzęku wodnego, angiogenezę i poprawę mikrokrążenia, hamowanie tworzenia wolnych rodników oraz prawidłowe odżywianie skóry. Zaliczamy do nich:

oraz łączenie wyżej wymienionych technik.

Zadzwoń w celu omówienia twojego problemu i ustalenia wizyty wstępnej. Dzięki niej możliwe bedzie dopasowanie zabiegu do twojego problemu.  

 

 

Nessamed to profesjonalne doradztwo i zabiegi specjalistyczne

Kierując się zadowoleniem i bezpieczeństwem Pacjenta pierwsza wizyta oparta jest na ocenie potrzeb Pacjenta, stworzeniu planu leczenia oraz dobraniu zabiegu do rzeczywistych potrzeb. Terapie oparte są na stosownych w certyfikaty jakości i certyfikaty medyczne CE, FDA. Rezerwacja wizyt odbywa się telefonicznie. Pacjenci przyjmowani są codziennie również w soboty i niedziele.

 

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje Joanna Haratym:

  • dyplomowany lekarz medycyny estetycznej,
  • absolwentka AMB, specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii, 
  • członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,
  • absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anty-aging w Warszawie,
  • lekarz z 20 letnim doświadczeniem.

 

Kontakt

Lokalizacja:
ul. Domaniówka 20, Kielce
Telefon kontaktowy/rezerwacje:
604 775 725

e-mail: nessamed@vp.pl

 

Rozwój Nessamed Gabinet Medycyny Estetycznej poprzez wsparcie inwestycyjne. Umowa o dofinansowanie nr. RSPW.02.05.00-26-04-60/19