ENDOLIFT Eufoton lasmar 1500

Endolift  to technika laserowa zapewniająca najwyższą skuteczność w zakresie minimalnie inwazyjnych procedur medycyny anti-aging, która służy do napięcia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy i całego ciała.

Endolift, wykonywany jest za pomocą lasera diodowego o długości fali 1470 nm (LASEmaR 1500 ), która pochłaniana jest zarówno przez wodę, jak i tkankę tłuszczową, przez co redukuje wiotkość skóry oraz nadmiar tkanki tłuszczowej jednocześnie. Endolift to nowa metoda powodująca napięcie skóry(skin tightening) i delikatne rozpuszczanie i usuwanie tłuszczu z miejsc, w których występuje on w nadmiarze. 
W JAKI SPOSÓB DZIAŁA 
 Zasadniczą cechą zabiegu laserowego jest zdolność rozgrzewania tkanek miękkich, doprowadzająca do wysokiej temperatury struktury podskórne, z którymi styka się sonda laserowa( naczynia krwionośne zamykają się, a tkanki  włókniste napinają się.  Dochodzi także do bardzo powierzchownej, a więc do bezpiecznej lipolizy, czyli niszczenia komórek tłuszczowych, pozwalającej usunąć nadmiar nagromadzonej tkanki tłuszczowej w takich obszarach jak np. podbródek, chomiki, ramiona, brzuch czy uda.

Zabieg stosuje się także w celu napięcia skóry twarzy, w tym dolnej powieki, podbródka, żuchwy i szyi.

W połączeniu z zastosowaniem dodatkowej głowicy lasera LASEmaR – LightSCAN – możliwe jest frakcyjne, nieablacyjne odmłodzenie skóry.

Można też pozbyć się zmian pigmentacyjnych, blizn potrądzikowych, rozstępów, przy równoczesnym spłyceniu zmarszczek i przywróceniu równomiernego kolorytu skóry. To co wyróżnia Endolift od dostępnych dotychczas procedur to możliwość  leczenia nawet najdelikatniejszych obszarów takich jak okolice oczu, szyja, dekolt.

Co też bardzo istotne, zabieg ten nie wymaga ani specjalnego przygotowania ani uprzedniego znieczulenia, a użycie bardzo cienkich mikro-optycznych włókien FTF sprawia, że ich wprowadzenie jest praktycznie niewyczuwalne przez pacjenta, ponieważ nie wymaga nacięć na skórze.

Jest to procedura jednorazowa, niewymagająca powtórzeń. Rezultaty są widoczne natychmiast, ale również narastają w kolejnych miesiącach tworząc nowy kolagen w najgłębszych warstwach skóry. Ostateczne efekty uzyskane po ok. 3-6 miesiącach są długotrwałe. 

 

PRZECIWSKAZANIA I RYZYKO:
Leczeniu nie mogą poddać się :
-kobiety ciężarne
-osoby, u których występuj rany, miejscowe choroby skóry.
- osoby, u których występują skurcze spastyczne
- osoby, u których występuje zakrzepica i/lub zakrzepowe zapalenie żył
- osoby, u których występują poważne dysfunkcje wątroby, nerek, 
- pacjenci po przeszczepach
-osoby poddawane leczeniu przeciwzakrzepowemu w okesie 2 tyg po odstawieniu leków
-pacjenci chorzy na nowotwory

W miejscach objętych zabiegiem i przyległych, mogą występić wybroczyny, obrzęk oraz intensywny ból i pieczenie po zabiegu. Ponadto, może wystąpić najczęstsze ryzyko związane z aspiracją tkanki tłuszczowej( zatory i zakrzepy, martwica tkanek, wstrząs hipowolemiczny, wstrząs oparzeniowy)

 

"https://www.youtube.com/embed/DelYM6k1uSA

Kontakt

Lokalizacja:
ul. Domaniówka 20, Kielce
Telefon kontaktowy/rezerwacje:
604 775 725

e-mail: nessamed@vp.pl

 

Rozwój Nessamed Gabinet Medycyny Estetycznej poprzez wsparcie inwestycyjne. Umowa o dofinansowanie nr. RSPW.02.05.00-26-04-60/19