KARBOKSYTERAPIA POCHWY

Karboksyterapia to nowa technika rewitalizacji pochwy polegająca na podskórnym podaniu dwutlenku węgla przywracającego mikrokrążenie, pobudzającego proces regeneracji tkanek, i zapewniającego naturalny efekt odmłodzonych stref intymnych. Pod wpływem CO2 naczynia ulegają rozszerzeniu, zwiększa się szybkość przepływu krwi w naczyniach włosowatych. Wywoływana jest reakcja zapalna stymulującą produkcję kolagenu: typu I i III typu IV i VII. Pobudzane jest wytwarzanie glikozaminoglikanów, w tym głównie kwasu hialuronowego. Karboksyterapia stosowana dopochwowo, regeneruje śluzówkę, pobudza krążenie, pomaga w leczeniu suchości pochwy, atrofii śluzówki i przywróceniu naturalnego pofałdowania. Poprawia komfort życia intymnego.

Zabieg trwa 10-15 min, jest wykonywany w seriach od 4-10 zabiegów, a efekty utrzymują się do dwóch lat.

Przeciwwskazania:

  • Ciąża
  • Choroby serca
  • Ciężka niewydolność płuc
  • Ostre zakrzepowe zapalenie żył, choroby zakrzepowo-zatorowe – względne
  • Ciężka niewydolność nerek

Przed zabiegiem:

Przed przystąpieniem do zabiegu Pacjentka powinna przebadać się ginekologicznie i wykluczyć ewentualne infekcje dróg moczowych i rodnych. Powinna także posiadać aktualną cytologię.

Procedura:

Zabieg polega na nakłuciach ściany pochwy i wprowadzeniu podgrzanego dwutlenku węgla. Karboksyterapię wykonuje się w serii od 4-10 zabiegów, w zależności od indywidualnych potrzeb i obszaru zabiegowego. powtarza się co 6-8 dni.

Po zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do aktywności zawodowej. Należy unikać gorących kąpieli oraz pływania w basenie i otwartych akwenach do 7 dni po zabiegu. 

Kontakt

Lokalizacja:
ul. Domaniówka 20, Kielce
Telefon kontaktowy/rezerwacje:
604 775 725

e-mail: nessamed@vp.pl

 

Rozwój Nessamed Gabinet Medycyny Estetycznej poprzez wsparcie inwestycyjne. Umowa o dofinansowanie nr. RSPW.02.05.00-26-04-60/19