Linerase -atelokolagen

 

Uzupełnij własny kolagen dzięki LINERASE

Kolagen typu I tworzy ścięgna, tkankę kostną, tkankę łączną skóry i tkanki podskórnej a także tkankę bliznowatą. Z wiekiem kolagen ulega degradacji czego skutkiem są zmarszczki oraz zmiany owalu twarzy. Najlepszym sposobem w walce z naturalną utratą kolagenu jest uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie efektów jego ubytku poprzez suplementację LINERASE, przeznaczonym do zabiegów regeneracji i odbudowy tkanek. LINERASE to nowoczesny i bezpieczny preparat do podawania śródskórnego, zarejestrowany jako wyrób medyczny.

Preparat ten nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Jest to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej.

 

Wskazania:

 • wspomaganie biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni
 • regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej (tworzy optymalne warunki fizjologiczne do wytwarzania nowego kolagenu)
 • zmniejszenie oznak starzenia się skóry
 • poprawa elastyczności skóry

Przed zabiegiem
Na 7 dni przed zabiegiem nie wolno zażywać aspiryny, niesterydowych leków przeciwzapalnych, leków które zmniejszają krzepliwość krwi.

Po zabiegu
Bezpośrednio po zabiegu widoczne są punkty wkłucia igły w skórę. W miejscu iniekcji  jest zaczerwieniona, lekko obrzęknięta i tkliwa palpacyjnie. Wszystkie te niedogodności ustępują w ciągu kilku dni.
Po zabiegu należy 2 razy dziennie smarować skórę kremem kojącym  np. Cicalfatem, Cetaphilem Zalecane jest w celu ochrony stosowanie na stałe kremów ochronnych z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Bardzo ważne jest unikanie palenia papierosów.
 

Procedura:                                                                                                                                                                                    
Po zebraniu dokładnego wywiadu dotyczącego stanu zdrowia omawiane są oczekiwania pacjenta oraz możliwe do uzyskania rezultaty oraz ustala się kolejne etapy terapii. Ok. godziny przed zabiegiem miejsca, podawane zabiegowi znieczula się miejscowo kremem znieczulającym. Ze względu na wielkość opakowania Linerase zabieg zawsze obejmuje skórę twarzy, szyi i dekoltu lub twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Konieczne jest wykonanie 4 zabiegów w ciągu 2 miesięcy (co 2 tygodnie).

Całkowita kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów w sesji co 2 tygodnie. Efekty utrzymują się co najmniej rok. W przypadku regeneracji blizn efekty są trwałe.

Przeciwwskazania:

 • ciąża, okres karmienia piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • niewyrównana cukrzyca|
 • tendencje do powstawania bliznowców
 • aktywne zakażenia okolicy zabiegu
 • choroba nowotworowa

NIE ZALECA SIĘ łączyć zabiegu LINERASE w czasie tej samej sesji zabiegowej z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją. Wymienione procedury można zastosować zachowując 14-dniowy odstęp.

Cennik

Lokalizacja Cena
twarz + szyja 600 zł
Twarz+szyja+dekolt+dłonie 1000 zł

 

 

 

 

Nessamed to profesjonalne doradztwo i zabiegi specjalistyczne

Kierując się zadowoleniem i bezpieczeństwem Pacjenta pierwsza wizyta oparta jest na ocenie potrzeb Pacjenta, stworzeniu planu leczenia oraz dobraniu zabiegu do rzeczywistych potrzeb. Terapie oparte są na stosownych w certyfikaty jakości i certyfikaty medyczne CE, FDA. Rezerwacja wizyt odbywa się telefonicznie. Pacjenci przyjmowani są codziennie również w soboty i niedziele.

 

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje Joanna Haratym:

 • dyplomowany lekarz medycyny estetycznej,
 • absolwentka AMB, specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii, 
 • członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,
 • absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anty-aging w Warszawie,
 • lekarz z 20 letnim doświadczeniem.

 

Kontakt

Lokalizacja:
ul. Domaniówka 20, Kielce
Telefon kontaktowy/rezerwacje:
604 775 725

e-mail: nessamed@vp.pl

 

Rozwój Nessamed Gabinet Medycyny Estetycznej poprzez wsparcie inwestycyjne. Umowa o dofinansowanie nr. RSPW.02.05.00-26-04-60/19