Nadpotliwość

Pot pomaga regulować temperaturę naszego ciała, usuwa również toksyny z organizmu. Wydzielany jest pod wpływem impulsów układu nerwowego. Problem nadpotliwości pojawia się wtedy, kiedy jest go wyraźnie zbyt dużo i gdy pojawia się w stanach emocjonalnych ale także w chorobach ogólnoustrojowych takich jak cukrzyca, nadczynność tarczycy, choroby nerek czy też gruźlica. Dlatego przed wybraniem metody leczenia nadpotliwości należy przeprowadzić badania laboratoryjne. Nadpotliwość najczęściej ma charakter miejscowy i dotyczy okolicy pach, pachwin, stóp, głowy czy dłoni, rzadziej, całego ciała.  

Zabiegi likwidujące problem to:

Zadzwoń w celu omówienia twojego problemu i ustalenia wizyty wstępnej. Dzięki niej możliwe bedzie dopasowanie zabiegu do twojego problemu.  

 

 

Nessamed to profesjonalne doradztwo i zabiegi specjalistyczne

Kierując się zadowoleniem i bezpieczeństwem Pacjenta pierwsza wizyta oparta jest na ocenie potrzeb Pacjenta, stworzeniu planu leczenia oraz dobraniu zabiegu do rzeczywistych potrzeb. Terapie oparte są na stosownych w certyfikaty jakości i certyfikaty medyczne CE, FDA. Rezerwacja wizyt odbywa się telefonicznie. Pacjenci przyjmowani są codziennie również w soboty i niedziele.

 

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje Joanna Haratym:

  • dyplomowany lekarz medycyny estetycznej,
  • absolwentka AMB, specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii, 
  • członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,
  • absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anty-aging w Warszawie,
  • lekarz z 20 letnim doświadczeniem.

 

Kontakt

Lokalizacja:
ul. Domaniówka 20, Kielce
Telefon kontaktowy/rezerwacje:
604 775 725

e-mail: nessamed@vp.pl

 

Rozwój Nessamed Gabinet Medycyny Estetycznej poprzez wsparcie inwestycyjne. Umowa o dofinansowanie nr. RSPW.02.05.00-26-04-60/19