Nasz zespół

Joanna Haratym lek med. specjalista anestezjolog

Ukończyła w 1995 roku Akademię Medyczną w Białymstoku, oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów z zakresu medycyny estetycznej, stale podnosi swoje kwalifikacje aby w pełni profesjonalne móc wykorzystywać najnowsze trendy i techniki z zakresu anty-aging w pracy z pacjentami.

 

Agnieszka Haratym Maj dr n. med. specjalista ginekolog-położnik

Ukończyła w 1994 roku Akademię Medyczną w Lublinie, oraz studia doktoranckie z wyróżnieniem. Jest autorem wielu doniesień i publikacji z zakresu ginekologii i immunotoksykologii. Lekarz z olbrzymim doświadczeniem i wiedzą. Prowadzi pacjentki w sposób delikatny i wyważony, ze zdrowiem w intymne piękno.

Kinga Żal- Bryk mgr kosmetolog

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Stale i systematycznie podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach zawodowych. Prowadzenie pacjentów anty-aging to pasja a jednocześnie sposób na realizację życia zawodowego. 

 

 

 

Kontakt

Lokalizacja:
ul. Domaniówka 20, Kielce
Telefon kontaktowy/rezerwacje:
604 775 725

e-mail: nessamed@vp.pl

 

Rozwój Nessamed Gabinet Medycyny Estetycznej poprzez wsparcie inwestycyjne. Umowa o dofinansowanie nr. RSPW.02.05.00-26-04-60/19