Usta

Modelowanie i nawilżanie ust

 

Pełne, wyraźnie wykrojone usta są ozdobą twarzy. Są synonimem młodości i obietnicą uśmiechu. Warto i trzeba dbać o ich wygląd.

Z wiekiem objętość ust może się zmniejszyć, usta stają się cieńsze i płaskie, następuje utrata objętości czerwieni wargowej, zatarciu ulega granica między czerwienią wargową i skórą, zmniejsza się kolor i nawilżenie ust. Zmarszczki i drobne linie mogą zakłócać gładki wygląd ust, a ich kontur może stać się mniej wyraźny.Pierwszym etapem procesu starzenia się ust jest ich odwodnienie, co pociąga za sobą utratę objętości i jędrności. W miarę postępowania odwodnienia, wargi tracą też kolor. Wspomniana utrata objętości i jędrności powoduje zwiotczenie brzegu ust, co z kolei prowadzi do powstawania zmarszczek słonecznych

Nawilżenie jest niezbędnym warunkiem utrzymania jędrności i struktury warg, przez co chroni usta przed skutkami upływu czasu. Brak warstwy zrogowaciałej w skórze ust powoduje słabszą ochronę, niż w przypadku skóry twarzy. Ponieważ woda jest niezbędna dla utrzymania jędrności  a kwas hialuronowy jest najsilniejszą  substancją nawilżającą, użycie tego typu substancji w celu nawilżenia odwodnionych ust i ponownego ukształtowania tkanek śluzówki wargjest najlepszym sposobem poprwy wyglądu czewieni wargowej. Dzięki zabiegom z kwasem hialuronowym można powiększyć objętość ust, zmienić delikatnie kształt, podnieść opadające kąciki. Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust - poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

.

Nie ma szczególnych wskazań, co do przedziału wiekowego w którym należałoby się poddać zabiegowi. Jest to zabieg dla kobiet w różnym wieku.

Konturowanie ust
Zabieg przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, u których kontur ust uległ spłaszczeniu i rozmyciu.

Modelowanie, powiększanie i nawilżanie ust
Zabieg przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, chcących powiększyć naturalnie małe usta lub u których wystąpiła utrata objętości ust.

Cennik

nawilżanie ust 600 zł
modelowanie ust 800 zł
konturowanie czerwieni 500 zł
zabieg z wykorzystaniem 2ml 1400zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nessamed to profesjonalne doradztwo i zabiegi specjalistyczne

Kierując się zadowoleniem i bezpieczeństwem Pacjenta pierwsza wizyta oparta jest na ocenie potrzeb Pacjenta, stworzeniu planu leczenia oraz dobraniu zabiegu do rzeczywistych potrzeb. Terapie oparte są na stosownych w certyfikaty jakości i certyfikaty medyczne CE, FDA. Rezerwacja wizyt odbywa się telefonicznie. Pacjenci przyjmowani są codziennie również w soboty i niedziele.

 

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje Joanna Haratym:

  • dyplomowany lekarz medycyny estetycznej,
  • absolwentka AMB, specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii, 
  • członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,
  • absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anty-aging w Warszawie,
  • lekarz z 20 letnim doświadczeniem.

 

Kontakt

Lokalizacja:
ul. Domaniówka 20, Kielce
Telefon kontaktowy/rezerwacje:
604 775 725

e-mail: nessamed@vp.pl

 

Rozwój Nessamed Gabinet Medycyny Estetycznej poprzez wsparcie inwestycyjne. Umowa o dofinansowanie nr. RSPW.02.05.00-26-04-60/19