Zabiegi PLEXR - już dostępne w gabinecie NessaMed


 

Koniec skalpela przy opadającej powiece i zmarszczkach!  
Ten problem dotyczy 1/4 polaków po 42 roku życia!

Wielu ludzi, którzy odczuwają dyskomfort z powodu nadmiaru skóry na powiekach unikają interwencji chirurgicznych z powodu strachu przed operacją lub obawami przed możliwymi komplikacjami oraz procesem gojenia. Medycyna estetyczna znalazła już jednak na to rozwiązanie. Bez wypełniania, bez igieł i bez skalpela.

 

 

Jak działa PLEXR?

PLEXR jest generatorem plazmy, który wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy
się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje uniesieniem powiek i efektem „otwartego oka”.
 

 

Ceryfikacja na wykonywanie zabiegów przy użyciu PLEXR w NessaMed

Jesteśmy certyfikowanym gabinetem medycyny estetycznej wykonującym zabiegii PLEXR.  Właściciel NessaMed - Dr Joanna Haratym dla zwiększenia swoich kompetencji odbyła specjalny kilkudniowy kurs w Atenach u twórcy technologii -  Sotiris Tsioumas'a. W województwie świętokrzyskim są tylko dwa gabinety z certyfikacją dystrybutora technologii Plexr w Polsce.

Cena za wykonanie zabiegu 

Pierwszy zabieg z serii  to koszt 1000 zł. Kolejne (zależnie od potrzeb - jeden lub dwa dodatkowe zabiegi) wykonujemy z dużym rabatem.
Liczba zabiegów w cenach promocyjnych jest ograniczona czasowo, zapraszamy do kontaktu.
Umów się na wizytę i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji: tel.: 604 775 725,  e-mail: nessamed@vp.pl
Pracujemy i jesteśmy do Państwa dyspozycji również w weekendy.

 

Plexr w mediach.

 

Wskazania

Głównym wskazaniem PLEXR jest:

 • lifting okolicy oka (nieinwazyjna bleferoplastyka),
 • lifting dolnej części twarzy,
 • leczenie utrwalonych głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust
 • (tzw. zmarszczki palacza),
 • usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień,
 • usuwanie zmian skórnych, takich jak: angioma, brodawki płaskie, brodawki łojotokowe, włókniaki,rogowacenie słoneczne, kurzajki, 
 • leczenie blizn i rozstępów.

 

Przydatne informacje dla osób zdecydowanych na zabieg

Przed zabiegiem
Na 7 dni przed zabiegiem nie wolno zażywać aspiryny, niesterydowych leków przeciwzapalnych, leków które zmniejszają krzepliwość krwi.

Po zabiegu
Bezpośrednio po zabiegu widoczne są punkty sublimacji naskórka w postaci ciemnobrązowych strupków. Skóra wokół obszaru zabiegowego jest zaczerwieniona, lekko obrzęknięta i tkliwa palpacyjnie. Wszystkie te niedogodności ustępują w ciągu kilku dni.Po zabiegu należy 2 razy dziennie smarować skórę preparatem zabezpieczającym obszar poddany zabiegowi. W okresie około 5-7 dni dochodzi do odpadnięcia strupków a skóra jest lekko zaróżowiona w związku z czym zalecane jest w celu ochrony stosowanie kremów ochronnych z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. 

Procedura
Po zebraniu dokładnego wywiadu dotyczącego stanu zdrowia omawiane są oczekiwania pacjenta oraz możliwe do uzyskania rezultaty oraz ustala się kolejne etapy terapii. Ok. godziny przed zabiegiem miejsca,  podawane zabiegowi znieczula się miejscowo kremem znieczulającym. Zabieg trwa ok 1 godziny. Dzięki zestawowi trzech głowic możliwe jest precyzyjne i szybkie wykonanie zabiegu. Końcówka urządzenia generując wiązkę plazmy , sublimuje naddatek skóry. Proces ten jest niezwykle dynamiczny i umożliwia bezpośrednią ocenę pola zabiegowego.  Po zabiegu widoczny jest rumień i niewielki obrzęk, który utrzymuje się maksymalnie do 48 godzin. W zależności stopnia opadania powieki zabiegi powtarza się co 40-60 dni w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.

Przeciwskazania

 • ciąża
 • choroby nowotworowe
 • elektroniczne lub metalowe implanty
 • rozrusznik serca
 • choroby autoimmunologiczne
 • pacjenci stosujący niesterydowe leki przeciwzapalne
 • sterydoterapia

 

 

 

 

 

Nessamed to profesjonalne doradztwo i zabiegi specjalistyczne

Kierując się zadowoleniem i bezpieczeństwem Pacjenta pierwsza wizyta oparta jest na ocenie potrzeb Pacjenta, stworzeniu planu leczenia oraz dobraniu zabiegu do rzeczywistych potrzeb. Terapie oparte są na stosownych w certyfikaty jakości i certyfikaty medyczne CE, FDA. Rezerwacja wizyt odbywa się telefonicznie. Pacjenci przyjmowani są codziennie również w soboty i niedziele.

 

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje Joanna Haratym:

 • dyplomowany lekarz medycyny estetycznej,
 • absolwentka AMB, specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii, 
 • członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,
 • absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anty-aging w Warszawie,
 • lekarz z 20 letnim doświadczeniem.

 

Kontakt

Lokalizacja:
ul. Domaniówka 20, Kielce
Telefon kontaktowy/rezerwacje:
604 775 725

e-mail: nessamed@vp.pl

 

Rozwój Nessamed Gabinet Medycyny Estetycznej poprzez wsparcie inwestycyjne. Umowa o dofinansowanie nr. RSPW.02.05.00-26-04-60/19